Poznaj bezpieczny internet!

W środku sieci

data zakończenia: 01.07.2019 r.

Netka zna świat internetowy jak mało kto, potrafi znaleźć każdą informację w ciągu kilu sekund. Takimi umiejętnościami nie może pochwalić się Ralph, który aby zdobyć część zamienną niezbędna do ocalenia gry Wandelopy von Cuks, musi odbyć długą i niebezpieczną podróż po sieci. W tym celu dosłownie wchodzi do internetu!

Zadanie konkursowe: Za pomocą kolażu (może być przygotowany w programie graficznym), pokaż jak internet wygląda od środka. Nie zapomnij, że SI zajmuje w nim ważne miejsce :) !

Do wygrania filmy DVD "Ralph Demolka w Internecie" (kliknij aby obejrzeć zwiastun)!

Regulamin Galeria prac
Kropka309 30.07.2019, 14:29 Rewelacyjne nagrody. Czad! Super konkurs. Ja też chcę, ja też chcę!
ciasteczko34 24.06.2019, 19:12 Ueee, słabo. Phi! Ale mi konkurs. Padaka! Buuu, ja w to nie wchodzę. Siecionuda. Najgorszy konkurs w całej sieciohistorii! Pudło, nie konkurs! Za Chiny nie wezmę w nim udziału! Odjechany w kosmos!!
lido 06.06.2019, 17:23 Nic wielkiego. Nic wielkiego. Nic wielkiego. Nic wielkiego. Nic wielkiego. Nic wielkiego. Nic wielkiego. Buuu, ja w to nie wchodzę. Buuu, ja w to nie wchodzę. Buuu, ja w to nie wchodzę. Buuu, ja w to nie wchodzę. Buuu, ja w to nie wchodzę. Siecionuda. Siecionuda. Siecionuda. Konkurs do bani. Konkurs do bani. Konkurs do bani. Taki nijaki. Taki nijaki. Taki nijaki. Koń by się uśmiał! Koń by się uśmiał! Koń by się uśmiał! Koń by się uśmiał! Koń by się uśmiał! Koń by się uśmiał!

Lista konkursów

Copyright 2019 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizacja: cartoons.pl