Poznaj bezpieczny internet!

Sieciakowa rodzinka

data zakończenia: 10.01.2018 r.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak może wyglądać tata Kompla? Czy mama Spociaka też śmiga na deskorolce tak, jak on? Czy rodzice Netki także bez przerwy czytają i czytają i czytają... :) Teraz masz ku temu okazję. 

Oto Twoje zadanie konkursowe: Narysuj rodzinkę dowolnie wybranego Sieciaka: Ajpi, Netki, Spociaka lub Kompla. Swoją pracę prześlij do nas za pomocą opcji "Zgłoś pracę".

Do zdobycia zestawy książek Juliana Clary'ego o rodzince Hardych. Nagrody ufundowało Wydawnictwo ADAMADA.

Pamiętaj, by przed przystąpieniem do konkursu przeczytać REGULAMIN!!!

Zwycięzcy

 • 1 miejsce - Bryndzia
 • 2 miejsce - Wiki2017
 • 3 miejsce - winiaXD

Wyróżnieni

  Regulamin Galeria prac
  Zampel 16.12.2017, 09:13 Rewelacyjne nagrody. Super ekstra mega czad! Czy ten konkurs jest ustawiony?;) No, no, no, nagrody wwwypasione. Nie ma co gadać, trzeba wziąć udział! Wwwielka wwwygrana. Ha! To ja zgarnę te nagrody! Siecioświetne konkursidło!! A Sieciuchy mogą brać w nim udział?! Czad! Super konkurs. Czad! Super konkurs. Może tym razem wygram?! Na wszystkie dyski! Co za konkurs! E, to konkurs dla bab. Dla mnie sieciobomba! Brawo! Śwwwietny konkurs! Na brodę Odyna, mocny konkurs! Wwwypas! Ja chcę te nagrody!!! Wygram! Na potęgę Sieciowego Czerepu! A nagrody będą? To znaczy... Nagrody! Ja też chcę, ja też chcę! Konkursiwo jak siemasz!;) Uwielbiam sieciakowe konkursy! Świetne nagrody! Warto wziąć w nim udział! Konkurs nieciekawy, ale nagrody zachęcają! Wchodzę! Rysuję! Wygrywam! Raz kozie śmierć, wchodzę w to! Jeżeli wygram będę grzeczny w szkole! Dawno nie było tak ciekawego konkursu! Za Chiny nie wezmę w nim udziału! Jak nie ja, to kto wygra? Uwielbiam takie konkursy!! Najlepszy w całej galaktyce! Idealny właśnie dla mnie! Odjechany w kosmos!! Normalnie szczena opada!
  Madzia12345336 13.12.2017, 20:13 Normalnie szczena opada! Uwielbiam takie konkursy!! Wchodzę! Rysuję! Wygrywam!
  Deska_NET 13.12.2017, 16:33 Ueee, słabo. Bez komentarza. Nic wielkiego.
  Ballerina123 12.12.2017, 16:14 Taki nijaki. Nic wielkiego. Może tym razem wygram?! Znowu to samo!:/ Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Kiedy w końcu będzie jakiś fajny konkurs...? Raz kozie śmierć, wchodzę w to! Jeżeli wygram będę grzeczny w szkole!
  Copyright 2020 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizacja: cartoons.pl