Poznaj bezpieczny internet!

LEGO® PRZYGODA 2

Polecamy kontynuację kinowego hitu „LEGO® Przygoda", produkcji, która podbiła serca widzów i krytyków.
W „LEGO® Przygodzie 2", wyczekiwanej kontynuacji przeboju „LEGO® Przygoda", bohaterowie Klocburga jednoczą siły, aby wziąć udział w zupełnie nowej, wypełnionej akcją ekspedycji i ocalić ukochane miasto. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursie, w którym na wygranych czekają atrakcyjne nagrody, m.in. zestawy klocków LEGO, gry LEGO Przygoda 2 na PS4 czy zestawy filmowych gadżetów. Więcej informacji: TUTAJ.

Scooby-Doo! i klątwa 13. ducha.

Polecamy nowe przygody najsłynniejszego psiego detektywa w filmie Scooby-Doo! i klątwa 13. ducha.

"Odkryj tajemnicę z przeszłości! Tym razem Brygada Detektywów zajmie się schwytaniem jednego z najstraszniejszych duchów świata. Scooby-Doo! i klątwa 13. ducha to rozgrywająca się w mrożących krew w żyłach górskich sceneriach wypełniona akcją przygoda, która zabierze całą rodzinę w pełną wrażeń podróż do świata zagadek i tajemnic. By wyśledzić miejsce, w którym znajduje się skrzynia z duszami dwunastu duchów, Brygada Detektywów dotrze aż na ośnieżone szczyty Himalajów. Odnalezienie zaginionej skrzyni to klucz do złapania trzynastego ducha."

Konkurs na piosenkę na podstawie książki Bad Guys

Objęliśmy patronatem konkurs na piosenkę na podstawie książki Bad Guys. Zapraszamy dzieci do nagrania piosenki i zawalczenia o atrakcyjne nagrody! Do wygrania nagranie w formie teledysku piosenki, odtworzenie w telewizji TVP ABC i odtworzenie wykonanej piosenki w Polskim Radiu oraz pakiety książek wydawnictwa Zysk i s-ka.

Więcej informacji możecie znaleźć TUTAJ.

B. Osés - Erik Vogler i zbrodnie Białego Króla

Kolejna książka Wydawnictwa Akapit Press ukazała się pod naszym patronatem!

Erik Vogler to perfekcjonista, uwielbia rutynę i porządek, a wszelkie odstępstwa od starannych planów przyprawiają go o gęsią skórkę. Wiadomość, że wyczekiwane ferie wielkanocne w Nowym Jorku zamienią się pobyt u babci była dla niego prawdziwym ciosem. Ale nawet w najgorszych koszmarach nie przyśniło mu się, że zostanie wciągnięty w serię morderstw, które wstrząsną całymi Niemcami! Ekscentryczny, śmiesznie bojaźliwy, a do tego niesamowicie inteligentny. Bohatera książki Beatiz Osés po prostu nie da się nie lubić. Sięgnijcie po jedną z najbardziej oryginalnych historii detektywistycznych ostatnich lat!

BAZGROŁ - konkurs literacko - plastyczny, 9. edycja

Objęliśmy patronatem kolejną edycję konkursu "BAZGROŁ". Zapraszamy do udziału duety autorskie dziecko-dziecko, dziecko dorosły, gdzie jedna osoba pisze bajkę, druga ją ilustruje.Więcej informacji możecie znaleźć TUTAJ.

Copyright 2019 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizacja: cartoons.pl