Poznaj bezpieczny internet!

W spirali agresji czyli wojna braci

0:00 0:00
oceń:
    Głos został zapisany.
  • Ocena 3.0/5
wyświetleń: 2077
ksawery8 12.02.2018, 14:31 Spoko Maroko Wypas! Na wszystkie dyski świata! Rewelacja! A niech mnie, chyba dodam do „ulubionych”! SI musi być dumna! Poproszę o więcej odcinków! Zrobiłbym to lepiej... Lipa Lipa Luzik, ujdzie w tłumie. Przybijcie piątkę! Kawał dobrej roboty! Luuuuzik Chyba się zakocham Ale mam banana na twarzy! To najlepszy odcinek na SiecioPlanecie! Nie przesadzajmy, nie było tak źle... Więcej akcji! Z braku laku może być... Ale suchar! A kiedy spotkanie z fanami? Fajowe To już chyba było? Gratulacje dla reżysera! Nic tak nie poprawia humoru jak nowy odcinek SiecioTV. Pozdrowienia dla Sieciaków! Pozdrowienia dla Sieciaków! SiecioTV WWWymiata! Jestem zawiedziony. Generalnie może być. Nie podoba mi się... Mistrzostwo! U mnie to nie przejdzie. Całkiem nieźle. Nic tu po mnie. Rewela. Sieciobeznadzieja. Byczo! Wymyślcie coś lepszego. Cacy telewizja. Coś nie działa. Nie no, bomba. Widziałem lepsze. Widziałem lepsze. Ale czad. Nic ciekawego. Sieciaki w TV? Super! Nie no, nie bardzo... Jestem pełen podziwu. Co za świetny sieciopomysł. Co za świetny sieciopomysł. Eeee teraz to się nie popisaliście. Jestem pod wrażeniem. Beznadzieja. Nie no, rewelacja. Flaczki z olejkiem. Teraz już wiem co będę oglądać. Mnie to nie porusza. Fajna sprawa. Do czego to podobne? Genialne! Genialne! Kto to będzie oglądał? Co to za kicz? Super sprawa! Co za padaka.. Świetny pomysł! Żałosne! Ujdzie w tłoku! Mistrzostwo SiecioPlanety! Lepszej nie widziałem! Jest moc! Pragnę pogratulować!:) Zasługuje na SiecioOskara! Nie ma to jak sieciokreskówka na dobranoc!:) Nie zachwyca! Wow, wow, wow! Naprawdę mi się podoba! Spoko loko. Eee tam! W porzo! W porzo! To chyba sprawka jakiegoś wirusa. Mózg mi się skompresował. Dyskietka mi w gardle stanęła! Komp mi się przegrzał. Reset. Bez komentarza! Siecioodjazdowe! SiecioBomba! Totalny szok! SiecioFajne! To dobre dla Sieciuchów! To jakiś error, czy co? To jakiś error, czy co? Chyba się zawiesiłem! Czegoś takiego to nawet SI nie widziała!
IzabelkaM 08.02.2018, 19:45 Spoko Maroko Wypas! Na wszystkie dyski świata! Rewelacja! A niech mnie, chyba dodam do „ulubionych”! SI musi być dumna! Poproszę o więcej odcinków! Zrobiłbym to lepiej... Lipa Luzik, ujdzie w tłumie. Przybijcie piątkę! Kawał dobrej roboty! Luuuuzik Chyba się zakocham Ale mam banana na twarzy! To najlepszy odcinek na SiecioPlanecie! Nie przesadzajmy, nie było tak źle... Więcej akcji! Z braku laku może być... Ale suchar! A kiedy spotkanie z fanami? Fajowe To już chyba było? Gratulacje dla reżysera! Nic tak nie poprawia humoru jak nowy odcinek SiecioTV. SiecioTV WWWymiata! Jestem zawiedziony. Nie podoba mi się...
hanior 27.01.2018, 16:32 To jakiś error, czy co?
popi233 26.01.2018, 07:47 Eeee teraz to się nie popisaliście.
filipox0 25.01.2018, 15:49 A niech mnie dysk trzaśnie! A niech mnie dysk trzaśnie! Buuu!
Firecana 19.01.2018, 15:27 Żałosne! Kto to będzie oglądał? Beznadzieja.
StarNieKillerXD 19.01.2018, 08:11 A niech mnie dysk trzaśnie! Totalny szok! To dobre dla Sieciuchów!
haniapolania 14.01.2018, 19:01 A niech mnie dysk trzaśnie! SiecioBomba! Wow, wow, wow! Naprawdę mi się podoba!
Kristoferson 11.01.2018, 19:45 SiecioTV WWWymiata! Poproszę o więcej odcinków!
Zampel 28.12.2017, 12:50 A niech mnie dysk trzaśnie! Czad!!! O rany Julek, ale wypas! Łał, mega ekstra super czad! Ujdzie na łączach! Czegoś takiego to nawet SI nie widziała! SiecioFajne! To dobre dla Sieciuchów! Totalny szok! SiecioBomba! Siecioodjazdowe! Reset. Bez komentarza! Dyskietka mi w gardle stanęła! Mózg mi się skompresował. To chyba sprawka jakiegoś wirusa. W porzo! Spoko loko. Wow, wow, wow! Naprawdę mi się podoba! Nie zachwyca! Nie ma to jak sieciokreskówka na dobranoc!:) Zasługuje na SiecioOskara! Lepszej nie widziałem! Jest moc! Mistrzostwo SiecioPlanety! Lepszej nie widziałem! Ujdzie w tłoku! Żałosne! Świetny pomysł! Co za padaka.. Super sprawa! Co to za kicz? Sieciaki w TV? Super!
Copyright 2018 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizacja: cartoons.pl