Poznaj bezpieczny internet!

Owce w Sieci - Bez kożuszka

0:00 0:00
oceń:
    Głos został zapisany.
  • Ocena 3.2/5
wyświetleń: 80200
truskawka2 05.05.2019, 12:48
Ulicalodzka67 02.03.2019, 10:37 Czad!!! A niech mnie dysk trzaśnie! O rany Julek, ale wypas! Sformatowana kicha! Buuu! Netrobi by się uśmiał! SI czy Ty to widzisz? Łał, mega ekstra super czad! Ujdzie na łączach! Czegoś takiego to nawet SI nie widziała! Chyba się zawiesiłem! To jakiś error, czy co? To dobre dla Sieciuchów! SiecioFajne! Totalny szok! SiecioBomba! Siecioodjazdowe! Reset. Bez komentarza! Komp mi się przegrzał. Dyskietka mi w gardle stanęła! Mózg mi się skompresował. To chyba sprawka jakiegoś wirusa. W porzo! Eee tam! Spoko loko. Wow, wow, wow! Naprawdę mi się podoba! Nie zachwyca! Nie ma to jak sieciokreskówka na dobranoc!:) Zasługuje na SiecioOskara! Pragnę pogratulować!:) Jest moc! Lepszej nie widziałem! Mistrzostwo SiecioPlanety! Ujdzie w tłoku! Żałosne! Świetny pomysł! Co za padaka.. Super sprawa! Co to za kicz? Kto to będzie oglądał? Genialne! Do czego to podobne? Fajna sprawa. Mnie to nie porusza. Teraz już wiem co będę oglądać. Flaczki z olejkiem. Nie no, rewelacja. Beznadzieja. Jestem pod wrażeniem. Eeee teraz to się nie popisaliście. Co za świetny sieciopomysł. Jestem pełen podziwu. Nie no, nie bardzo... Sieciaki w TV? Super! Nic ciekawego. Ale czad. Widziałem lepsze. Nie no, bomba. Coś nie działa. Cacy telewizja. Wymyślcie coś lepszego. Byczo! Sieciobeznadzieja. Rewela. Nic tu po mnie. Całkiem nieźle. U mnie to nie przejdzie. Mistrzostwo! Nie podoba mi się... Generalnie może być. Jestem zawiedziony. SiecioTV WWWymiata! Pozdrowienia dla Sieciaków! Nic tak nie poprawia humoru jak nowy odcinek SiecioTV. Gratulacje dla reżysera! To już chyba było? Fajowe A kiedy spotkanie z fanami? Ale suchar! Z braku laku może być... Więcej akcji! Nie przesadzajmy, nie było tak źle... To najlepszy odcinek na SiecioPlanecie! Ale mam banana na twarzy! Chyba się zakocham Luuuuzik Przybijcie piątkę! Kawał dobrej roboty! Luzik, ujdzie w tłumie. Lipa Zrobiłbym to lepiej... Poproszę o więcej odcinków! SI musi być dumna! A niech mnie, chyba dodam do „ulubionych”! Na wszystkie dyski świata! Rewelacja! Wypas! Spoko Maroko
Ballerina123 09.02.2019, 12:52 Zasługuje na SiecioOskara! Pragnę pogratulować!:) Jest moc!
przemo1234 22.01.2019, 14:08 Czad!!! A niech mnie dysk trzaśnie! O rany Julek, ale wypas! Netrobi by się uśmiał!
babeczka4i191i2 04.07.2018, 14:08 SI musi być dumna! Przybijcie piątkę! Kawał dobrej roboty!
Janek_Game 29.05.2018, 11:13 A niech mnie dysk trzaśnie! Sformatowana kicha! Buuu! Buuu! Buuu! Buuu! Buuu! Buuu! Buuu! Buuu! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! SI czy Ty to widzisz? SI czy Ty to widzisz? Czegoś takiego to nawet SI nie widziała! Czegoś takiego to nawet SI nie widziała! Chyba się zawiesiłem! Chyba się zawiesiłem!
ksawery8 29.05.2018, 11:08 O rany Julek, ale wypas! Sformatowana kicha! SI czy Ty to widzisz? Totalny szok! SiecioFajne! To dobre dla Sieciuchów! Chyba się zawiesiłem! Ujdzie na łączach! Łał, mega ekstra super czad! Netrobi by się uśmiał! Buuu! Buuu! Sformatowana kicha! Sformatowana kicha! SI czy Ty to widzisz? Ujdzie na łączach! Netrobi by się uśmiał! Buuu! Sformatowana kicha! O rany Julek, ale wypas! O rany Julek, ale wypas! O rany Julek, ale wypas! Ujdzie na łączach! Netrobi by się uśmiał! Sformatowana kicha! Buuu! SI czy Ty to widzisz? Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Netrobi by się uśmiał! Ujdzie na łączach! Chyba się zawiesiłem! Łał, mega ekstra super czad! O rany Julek, ale wypas! A niech mnie dysk trzaśnie! A niech mnie dysk trzaśnie! Totalny szok! SiecioFajne! Łał, mega ekstra super czad! Buuu! Sformatowana kicha! Czad!!! Czad!!! A niech mnie dysk trzaśnie! A niech mnie dysk trzaśnie! Czegoś takiego to nawet SI nie widziała! O rany Julek, ale wypas! A niech mnie dysk trzaśnie! A niech mnie dysk trzaśnie! A niech mnie dysk trzaśnie! A niech mnie dysk trzaśnie! A niech mnie dysk trzaśnie! Buuu! Buuu! Łał, mega ekstra super czad! Czegoś takiego to nawet SI nie widziała! Chyba się zawiesiłem! To jakiś error, czy co? SiecioFajne! SiecioFajne! SiecioFajne! SiecioFajne! To dobre dla Sieciuchów! Buuu!
facio123555 29.05.2018, 10:56 A niech mnie dysk trzaśnie! Chyba się zawiesiłem! To dobre dla Sieciuchów!
madagirl 29.03.2018, 12:39 Czad!!!
lusiagumka 13.02.2018, 20:03 Czad!!! Czad!!! Czad!!! Czad!!! Czad!!! Czad!!! Czad!!! Czad!!! Czad!!!
Copyright 2019 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizacja: cartoons.pl