Poznaj bezpieczny internet!

Sieciaki to dzieciaki, które świetnie znają się na internecie. Dzięki swoim super umiejętnościom potrafią sprawnie i bezpiecznie korzystać z sieci. Sztuczna Inteligencja zwerbowała ich do współpracy, by wspólnie z NetRobim walczyli ze wstrętnymi Sieciuchami. Ich przygody dotychczas można było śledzić na stronie Sieciaki.pl, a teraz można się z nimi zapoznać sięgając po książki.

Sieciaki Misja bezpieczny internet

Ajpi, Kompel, Netka i Spociak spotykają się przed szkołą, spod której ruszają do Państwowej Akademii Robotycznej. Jest piękna pogoda, więc Sieciaki zamiast autobusem postanawiają pokonać drogę pieszo przez park. Na mijanych ławkach widzą sporo uczniów ze swojej szkoły. Nie ma w tym nic dziwnego, bo niedługo wakacje, ale coś w tym obrazku im się nie zgadza, uczniów jest dużo więcej niż zwykle i do tego wszyscy w bezruchu wlepiają wzrok w telefony...  

Czy Netka, Ajpi, Spociak i Kompel zdołają oderwać od smartfonów swoich rówieśników opętanych tajemniczą grą? Kim są Sieciuchi i czy maczały w tym swoje palce? Warto sięgnąć po książkę i przekonać się!

Książka jest do zakupienia w księgarniach w całej Polsce, a na stronie  Wydawnictwa Muchomor z kodem: FDDS jest dostępna za 50% ceny.

 

Sieciaki Twarzozmieniacz i Wielka Gala Fejmu

Drużyna Sieciaków zostaje zaproszona do studia TV by opowiedzieć o swoich ostatnich przygodach i walce z zagrożeniami, które wywołują Sieciuchy. Podczas wizyty dowiadują się o wydarzeniu, które w najbliższą sobotę ma odbyć się na stadionie miejskim - Wielkiej Gali Fejmu. Są zaskoczeni, bo wydarzenie budzi niezwykły zachwyt ich rówieśników, wszyscy chcą być popularni!

Kto jest gościem wydarzenia, co się dalej zadzieje? Czy to kolejna sprawka złych Sieciuchów? Warto sięgnąć po drugą część i sprawdzić!

Książka jest do zakupienia w księgarniach w całej Polsce, a na stronie Wydawnictwa Muchomor z kodem: FDDS jest dostępna za 50% ceny.

 

Autorem książek jest Łukasz Wojtasik - ekspert do spraw bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie.

Copyright 2022 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizacja: cartoons.pl