Poznaj bezpieczny internet!

Sieciaki. Twarzozmieniacz i Wielka Gala Fejmu

Drużyna Sieciaków, zostaje zaproszona do studia TV by opowiedzieć o swoich ostatnich przygodach i walce ze złymi Sieciuchami. Podczas wizyty dowiadują się o wydarzeniu, które w najbliższą sobotę ma odbyć się na stadionie miejskim - Wielkiej Gali Fejmu. Są tym zaskoczeni i zaniepokojeni. Wiedzą, że występujące tam „gwiazdy” nie są godne naśladowania, a mimo to całe wydarzenie budzi niezwykły zachwyt ich kolegów i koleżanek. Organizatorzy kuszą obietnicą internetowej sławy, lajkami i serduszkami. Dodatkowo w internecie ukazuje się nowa apka Twarzozmieniacz, która tylko podsyca potrzebę bycia popularnym – w sieci pojawia się mnóstwo zdjęć z upiększającymi filtrami. Kto stoi za Wielką Galą Fejmu? Czy to kolejna sprawka złych Sieciuchów? Co tym razem zrobi drużyna Sieciaków? Warto przesłuchać i sprawdzić!

Słuchowisko przeznaczone dla dzieci w wielku 9-12 lat.

Na podstawie książki: „Sieciaki. Twarzozmieniacz i Wielka Gala Fejmu”, Łukasza Wojtasika.
Adaptacja: Dorota Bielska.
Reżyseria: Masza Bogucka.
Realizacja akustyczna: Grzegorz Dondziłło i Jędrzej Luciński.
Muzyka: Piotr Kolasa, Grzegorz Dondziłło.
Wystąpili: Magdalena Zając-Zawadzka, Ewa Wodzicka-Dondziłło, Masza Bogucka, Iwona Karlicka, Katarzyna Żmuda, Damian Kulec, Patryk Steczek, Łukasz Batko, Michał Surosz, Piotr Osak, Kajtek Bogucki-Steczek, Robert Michalak.
Realizacja: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, przy wsparciu Fundacji Orange i Firmy SnowDog.
Słuchowisko współfinansowane przez Unię Europejską.

Sieciaki. Misja bezpieczny internet

Ajpi, Kompel, Netka i Spociak spotykają się przed szkołą, spod której ruszają do Państwowej Akademii Robotycznej. Jest piękna pogoda, więc Sieciaki zamiast autobusem postanawiają pokonać drogę pieszo przez park. Na mijanych ławkach widzą sporo uczniów ze swojej szkoły. Nie ma w tym nic dziwnego, bo niedługo wakacje, ale coś w tym obrazku im się nie zgadza, uczniów jest dużo więcej niż zwykle i do tego wszyscy w bezruchu wlepiają wzrok w telefony...  Czy Sieciaki zdołają oderwać od smartfonów swoich rówieśników opętanych tajemniczą grą? Posłuchaj historii i dowiedz się kim są Sieciaki oraz podstępne Sieciuchy, a także przekonaj się, czy drużynie uda się uchronić inne dzieciaki przed wciągającą grą!

Słuchowisko przeznaczone dla dzieci w wieku 9-12 lat

Na podstawie książki „Sieciaki. Misja bezpieczny internet" Łukasza Wojtasika.
Adaptacja i reżyseria: Masza Bogucka
Realizacja akustyczna: Grzegorz Dondziłło i Przemysław Kunta
Muzyka: Piotr Kolasa
Wystąpili: Magdalena Zając-Zawadzka, Ewa Wodzicka-Dondziłło, Masza Bogucka, Damian Kulec, Patryk Steczek, Łukasz Batko, Michał Surosz, Szymon Jędrzejewski.
Realizacja: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Słuchowisko współfinansowane prze Unię Europejską, główny parter Fundacja Orange.


Copyright 2023 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizacja: cartoons.pl