Poznaj bezpieczny internet!

Sieciaki. Jest nas więcej

Z Państwowej Akademii Robotycznej znika ważny komputer, a wraz z nim uwięzione w nim Sieciuchy i Czyste Zło. Drużyna Sieciaków próbuje odzyskać sprzęt i zapobiec katastrofie. Niestety przybywają za późno... Sieciuchy wydostają się, a internet zalewa fala HEJTU! Dzieci obrzucają się wyzwiskami, piszą nienawistne komentarze. Plan skłócenia wszystkich ze wszystkimi wydaje się być już bliski realizacji. Na szczęście Netka, Ajpi, Spociak i Kompel nie mają zamiaru się poddać. Są gotowi do działania. Przed nimi jednak przeprawa przez krainę Minecrafta, spotkanie z Bełkotem i... sterta pomarańczowych sznurówek. Czy uda im się zatrzymać hejt i czy portal do Netheru w tym jakoś pomoże?

Warto sięgnąć po słuchowisko i sprawdzić jak potoczą się dalsze losy dzielnych dzieciaków.

Adaptacja i reżyseria: Masza Bogucka.
Realizacja akustyczna: Grzegorz Dondziłło i Jędrzej Luciński.
Muzyka: Piotr Kolasa, Grzegorz Dondziłło.
Konsultacja: Ola Wojtasik
Wystąpili: Magdalena Zając-Zawadzka, Ewa Wodzicka-Dondziłło, Masza Bogucka, Agnieszka Smolak, Katarzyna Żmuda, Damian Kulec, Patryk Steczek, Łukasz Batko, Michał Surosz, Piotr Osak, Jacek Kusto, Mikołaj Konarski, Mikołaj Sierociuk, Kajtek Bogucki-Steczek.

Sieciaki. Twarzozmieniacz i Wielka Gala Fejmu

Drużyna Sieciaków, zostaje zaproszona do studia TV by opowiedzieć o swoich ostatnich przygodach i walce ze złymi Sieciuchami. Podczas wizyty dowiadują się o wydarzeniu, które w najbliższą sobotę ma odbyć się na stadionie miejskim - Wielkiej Gali Fejmu. Są tym zaskoczeni i zaniepokojeni. Wiedzą, że występujące tam „gwiazdy” nie są godne naśladowania, a mimo to całe wydarzenie budzi niezwykły zachwyt ich kolegów i koleżanek. Organizatorzy kuszą obietnicą internetowej sławy, lajkami i serduszkami. Dodatkowo w internecie ukazuje się nowa apka Twarzozmieniacz, która tylko podsyca potrzebę bycia popularnym – w sieci pojawia się mnóstwo zdjęć z upiększającymi filtrami. Kto stoi za Wielką Galą Fejmu? Czy to kolejna sprawka złych Sieciuchów? Co tym razem zrobi drużyna Sieciaków? Warto przesłuchać i sprawdzić!

Adaptacja: Dorota Bielska.
Reżyseria: Masza Bogucka.
Realizacja akustyczna: Grzegorz Dondziłło i Jędrzej Luciński.
Muzyka: Piotr Kolasa, Grzegorz Dondziłło.
Wystąpili: Magdalena Zając-Zawadzka, Ewa Wodzicka-Dondziłło, Masza Bogucka, Iwona Karlicka, Katarzyna Żmuda, Damian Kulec, Patryk Steczek, Łukasz Batko, Michał Surosz, Piotr Osak, Kajtek Bogucki-Steczek, Robert Michalak.
Realizacja: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, przy wsparciu Fundacji Orange i Firmy SnowDog.
Słuchowisko współfinansowane przez Unię Europejską.

Sieciaki. Misja bezpieczny internet

Ajpi, Kompel, Netka i Spociak spotykają się przed szkołą, spod której ruszają do Państwowej Akademii Robotycznej. Jest piękna pogoda, więc Sieciaki zamiast autobusem postanawiają pokonać drogę pieszo przez park. Na mijanych ławkach widzą sporo uczniów ze swojej szkoły. Nie ma w tym nic dziwnego, bo niedługo wakacje, ale coś w tym obrazku im się nie zgadza, uczniów jest dużo więcej niż zwykle i do tego wszyscy w bezruchu wlepiają wzrok w telefony...  Czy Sieciaki zdołają oderwać od smartfonów swoich rówieśników opętanych tajemniczą grą? Posłuchaj historii i dowiedz się kim są Sieciaki oraz podstępne Sieciuchy, a także przekonaj się, czy drużynie uda się uchronić inne dzieciaki przed wciągającą grą!

Adaptacja i reżyseria: Masza Bogucka
Realizacja akustyczna: Grzegorz Dondziłło i Przemysław Kunta
Muzyka: Piotr Kolasa
Wystąpili: Magdalena Zając-Zawadzka, Ewa Wodzicka-Dondziłło, Masza Bogucka, Damian Kulec, Patryk Steczek, Łukasz Batko, Michał Surosz, Szymon Jędrzejewski.


Copyright 2024 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizacja: cartoons.pl