Poznaj bezpieczny internet!

Zapraszamy do udziału w tegorocznej akcji "Sieciaki na wakacjach"!

Po raz kolejny rusza akcja „Sieciaki na wakacjach w Twojej miejscowości"!
Od 2006 roku Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę i Fundacja Orange organizują wakacyjną akcję edukacyjną, dotyczącą bezpieczeństwa dzieci w sieci. Jednak w tym roku, po raz pierwszy, stawiamy wyłącznie na lokalnych inicjatorów i zachęcamy ich do zorganizowania zajęć dla dzieci w oparciu o udostępniane przez nas bezpłatne materiały. Zajęcia mogą mieć formę pikniku lub warsztatów, ich forma zależy od organizatora.

Celem akcji jest edukacja w zakresie reagowania na zagrożenia w internecie oraz możliwości ich unikania. Uczestnicy poznają zasady bezpiecznego korzystania z sieci, ochrony prywatności, dbania o swój wizerunek w internecie a także dowiedzą się jakie zagrożenia mogą być związane ze znajomościami online oraz kim są hejterzy.

Pierwsze 100 placówek, które zgłosi swój udział, oprócz dostępu do materiałów online, otrzyma także pakiet wysyłkowy: magazyny, broszury, plakaty oraz pomarańczowe sznurówki, potrzebne do przeprowadzenia zajęć dotyczących hejtu online #jestnaswiecej. Materiały zostaną wysłane w ciągu 2 tygodni od rejestracji placówki.

W celu rejestracji kliknij TUTAJ

Aby sprawdzić gdzie odbędą się planowane zajęcia kliknij TUTAJ

Zachęcamy do włączenia się do akcji!

 

Copyright 2019 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizacja: cartoons.pl